Неділя
21.07.2024
18:20
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
МЕТОДИЧНА РОБОТА
ВИХОВНА РОБОТА
БЛОГИ ВЧИТЕЛІВ
РЕКОМЕНДАЦІЇ УЧНЯМ
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Червонопільська ЗОШ I-III ст. Осипенківської сільської ради

Випусники Червонопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Випуск 1989 року

Класний керівник - Вовченко Валентина Єгорівна

 

  1. Доля Любов
  2. Ковтуненко Раїса
  3. Корнюк Василь
  4. Костенко Едуард
  5. Кравець Світлана
  6. Перегуда Оксана
  7. Полозун Світлана
  8. Стребуль Євген
  9. Троян Володимир
  10. Толок Анжела
  11. Харченко Валентин
  12. Шамрай Людмила

Випуск 1990 року

Класний керівник - Жила Марія Михайлівна

 

  1. Бартосевич Євген
  2. Бездольний Олександр
  3. Бульба Сергій
  4. Джантамірова Вікторія
  5. Донченко Олексій
  6. Казанцева Вікторія
  7. Карнаш Алла
  8. Кисла Надія
  9. Кривич Володимир
  10. Орел Леонід
  11. Реутова Тетяна
  12. Смаль Станіслав
  13. Лень Наталя
  14. Солонський Геннадій
  15. Чулакова Ольга

Випуск 1991 року

Класний керівник - Бабенко Любов Іванівна

 

  1. Бабенко Ірина
  2. Дорогань Анатолій
  3. Коломієць Вікторія
  4. Коробов Олександр
  5. Матвейко Людмила
  6. Мєдвенська Сніжана
  7. Отрішко Володимир
  8. Тимченко Микола
  9. Потєряйло  Ольга
  10. Хомич Сергій

Випуск 1992 року

Класний керівник - Пишняк Валентина Яківна

 

  1. Бартосевич Людмила
  2. Джантаміров Володимир
  3. Духно Сергій
  4. Кальченко Володимир
  5. Климчук Сергій
  6. Ковальов Олександр
  7. Костенко Людмила
  8. Носова Лідія
  9. Смолка Андрій
  10. Чупрій Олена
  11. Шамрай Віталій
  12. Щербань Алла

Випуск 1993 року

Класний керівник - Вовченко Валентина Єгорівна

 

  1. Бездольний Микола
  2. Мякота Роман
  3. Пархоменко Олена
  4. Цибка Микола
  5. Шпук Наталя

Випуск 1994 року

Класний керівник - Жила Марія Михайлівна

 

  1. Вовченко Едуард
  2. Глухов Валентин
  3. Давиденко Віталій
  4. Денисенко Сергій
  5. Зайцева Оксана
  6. Іванченко Сергій
  7. Іскренко Андрій
  8. Орел Євгеній
  9. Пархоменко Дмитро
  10. Погораєнко Віктор
  11. Скрамтаєв Руслан
  12. Шевченко Олександр

Випуск 1995 року

Класний керівник - Новак Ірина Іванівна

 

  1. Бакуменко Ігор
  2. Врублевський Олексій
  3. Гашенко Лілія
  4. Калюжна Тетяна
  5. Павленко Руслан
  6. Шишка Сергій
  7. Шихова Світлана
  8. Челебієва Наталія

Випуск 1996 року

Класний керівник - Сєдакова Лариса Геннадіївна

 

  1. Базаря Віталій
  2. Бурчак Альона
  3. Гончарова Тетяна
  4. Казанцев Олексій
  5. Калашніков Сергій
  6. Кутовий Олександр
  7. Логвиненко Сергій
  8. Лунгул Дмитро
  9. Новак Євгенія
  10. Омельченко Галина
  11. Прядко Євгенія
  12. Стребуль Юрій
  13. Тригубляк Володимир
  14. Швидка Катерина

Випуск 1997 року

Класний керівник - Білокриницька Тетяна Анатоліївна

 

  1. Войніков Сергій
  2. Карабєров Павло
  3. Карнаш Сергій
  4. Ковпак Микола
  5. Корнюк Наталя
  6. Ксенофонтова Ольга
  7. Лахно Володимир
  8. Нехорошева Світлана
  9. Новак Сергій
  10. Реутов Сергій
  11. Сагайдак Світлана
  12. Свергун Ірина
  13. Селіванова Ірина
  14. Тарасенко Юлія
  15. Хоменко Дмитро
  16. Хомич Альона
  17. Черняк Ольга

Випуск 1998 року

Класний керівник - Бабенко Любов Іванівна

 

  1. Власюк Ольга
  2. Карабєров Олександр
  3. Умеров Анвар
  4. Тригубляк Олена
  5. Хомиченко Тамара

Випуск 1999 року

Класний керівник - Пишняк Валентина Яківна

 

  1. Аджавенко Василь
  2. Бібченко Олексій
  3. Дядюн Наталія
  4. Кальмова Валентина
  5. Прокошин Василь
  6. Тунік Олена
  7. Фещенко Лілія
  8. Шевченко Наталія
  9. Щелконогова Світлана

Випуск 2000 року

Класний керівник - Вовченко Валентина Єгорівна

 

  1. Авер`янова Любов
  2. Алістратов Микола
  3. Базаря Вадим
  4. Бурикін Андрій
  5. Гашенко  Володимир
  6. Давиденко Наталія
  7. Заворотна Яна
  8. Зайцева Людмила
  9. Іванченко Ольга
  10. Калашніков Андрій
  11. Корнюк Сергій
  12. Красозова Валентина
  13. Кутовий Сергій
  14. Лук`яненкова Марина
  15. Прядко Анатолій
  16. Рогозний Руслан
  17. Слободянюк Павло
  18. Данда Юрій

Випуск 2001 року

Класний керівник - Топчій Алла Григорівна

 

  1. Антипова Надія
  2. Будугай Альона
  3. Варлам Вадим
  4. Варлам  Марина
  5. Варлам Олег
  6. Вітер Ірина
  7. Гомзік  Сергій
  8. Гончарова Любов
  9. Єпік Ірина
  10. Ковпак Олена
  11. Крейч Антоніна
  12. Кутова Юлія
  13. Гродзевич Сергій
  14. Олійник Іван
  15. Панченко Денис
  16. Панченко Наталія
  17. Пенський Володимир
  18. Пономаренко Віталій
  19. Сірик Сергій
  20. Стрюков Вадим
  21. Стукалов Олександр
  22. Ступак Павло
  23. Устиніна Наталія
  24. Черкунов Олександр
  25. Шаталов Віктор
  26. Юнусов Ільдар

Випуск 2002 року

Класний керівник - Буркут Ірина Валеріївна

 

  1. Власюк Валентина
  2. Власюк Віктор
  3. Горголя Яна
  4. Данда Юлія
  5. Заїка Сергій
  6. Івахненко Юлія
  7. Кальмов Сергій
  8. Козлова Ніна
  9. Корпало Леся
  10. Лебединська Юлія
  11. Мечетний Олександр
  12. Панченко Руслан
  13. Селіванов Володимир
  14. Хушвахтова Жанна
  15. Цибалова Наталя
  16. Черкес Роман
  17. Чулаков Олександр
  18. Шустур Олександр
  19. Шустур Микола
  20. Ярошевська Наталя
  21. Яценко Євген

Випуск 2003 року

Класний керівник - Новак Ірина Іванівна

 

  1. Адамова Лідія
  2. Бесп`ята Галина
  3. Биковець Руслан
  4. Вдовицька Вікторія
  5. Грищенко Юлія
  6. Гузь Микола
  7. Карабєрова Олена
  8. Ковтуненко Михайло
  9. Петрик Юлія
  10. Поточняк Яна
  11. Ситник Наталя
  12. Труш Віталій
  13. Челебієв Дмитро
  14. Шаталов Андрій

Випуск 2004 року

Класний керівник - Білокриницька Тетяна Анатоліївна

 

  1. Білокриницький Максим
  2. Буркут Геннадій
  3. Голубничий Віталій
  4. Гомзік Дмитро
  5. Губанов Ігор
  6. Давиденко Володимир
  7. Давиденко Яна
  8. Єсіпова Людмила
  9. Жила Олександр
  10. Заїка Лілія
  11. Колєснік Віктор
  12. Матвєйко Віталій
  13. Панкова Інна
  14. Пасечник Юлія
  15. Погоріла Жанна
  16. Погоріла Наталія
  17. Рогозний Артем
  18. Ситник Тетяна
  19. Ступак Ігор
  20. Рєзніков Євген

Випуск 2005 року

Класний керівник - Карабєрова Валентина Гаврилівна

 

  1. Ахіло Віталій
  2. Байгуш  Олексій
  3. Власова Ганна
  4. Давиденко Юлія
  5. Денисова Алевтина
  6. Книш Наталя
  7. Ковтуненко Володимир
  8. Кокерчук Павло
  9. Панченко Валентина
  10. Редько Сергій
  11. Ставрова Юлія
  12. Стукалова Юлія
  13. Шишка Олена
  14. Шишкін Олег

Випуск 2006 року

Класний керівник - Горбенко Людмила Ярославівна

 

  1. Васюра Сергій
  2. Веременко Микола
  3. Горголя Юлія
  4. Дорогань Андрій
  5. Заїка Олег
  6. Кірілкіна Наталя
  7. Корнюк Вікторія
  8. Міленко Віктор
  9. Пєшкова Юлія
  10. Романченко Олександр
  11. Стрюкова Юлія
  12. Тоткало Тетяна
  13. Черкес Катерина
  14. Черкунов Сергій
  15. Южаков Анатолій
  16. Яцено Галина

Випуск 2007 року

Класний керівник - Вовченко Валентина Єгорівна

 

  1. Биковець Денис
  2. Буркут Олег
  3. Вєлієва Олена
  4. Гетьман Людмила
  5. Дементьєва Наталя
  6. Калюжна Наталя
  7. Катрич Євгенія
  8. Ковтуненко Юлія
  9. Костікова Анжела
  10. Лимонова Юлія
  11. Медвевенський Іван
  12. Новак Ольга
  13. Помазан Надія
  14. Рахуба Микола
  15. Смолка Станіслав
  16. Тоткало Олена
  17. Шустур Юрій

Випуск 2008 року

Класний керівник - Білокриницька Тетяна Анатоліївна

 

  1. Баранюк Тетяна
  2. Бурчак Аня
  3. Варлам Андрій
  4. Варлам Олександр
  5. Говоркова Яна
  6. Горголя Анжела
  7. Грищенко Віталій
  8. Дучинский Максим
  9. Канцедал Олександр
  10. Коченкова Наталья
  11. Лук’яненко Андрій
  12. Максименко Максим
  13. Костенко Яна
  14. Повєщенко Нкадія
  15. Топорчук Олена
  16. Троян Євген

Випуск 2009 року

Класний керівник - Пишняк Валентина Яківна

 

  1. Аршинський Олександр
  2. Биковець Анастасія
  3. Білокриницька Ганна
  4. Демєнтьєва Ганна
  5. Доля Любов
  6. Жила Любов
  7. Івановпа Катерина
  8. Книш Альона
  9. Ковальов Віталій
  10. Колєснік  Наталія
  11. Корнюк Інна
  12. Куц Дарина
  13. Латиш Анастасія
  14. Орехов Олексій
  15. Погорілий Євген
  16. Помазан Анатолій
  17. Рахуба Катерина
  18. Свергун Світлана
  19. Смолка Тетяна
  20. Тодерич Михайло
  21. Тоткало Олександр
  22. Труш Олена
  23. Чавдар Альона
  24. Шарапов Євген
  25. Швидкова Інна

Випуск 2010 року

Класний керівник - Катрич Тетяна Іванівна

 

  1. Аршинський Максим
  2. Буркут Анастасія
  3. Веременко Олексій
  4. Гончаров Станіслав
  5. Депта Яна
  6. Дорогань Олена
  7. Ковальов Владислав
  8. Корнюк Вячеслав
  9. Меркулов Микола
  10. Петровський Олександр
  11. Прокопчук Інна
  12. Проценко Пилип
  13. Ревенко Іван
  14. Смолка Віталій
  15. Тодерич Олександр
  16. Шарапов Олександр

Випуск 2011 року

Класний керівник - Охтирко Олена Григоріївна

 

  1. Гріга Едуард
  2. Говоркова  Юлія
  3. Костенко Віталій
  4. Красозов Артем
  5. Матвейко Олег
  6. Рогозний Сергій
  7. Романченко Надія
  8. Смолка Каріна
  9. Меркулов Юрій
  10. Швец Даяна

Випуск 2012 року

Класний керівник - Новак Ірина Іванівна

 

  1. Бакалова Ірина
  2. Гаращенко Віталій
  3. Давиденко Анастасія
  4. Джантамірова  Євгенія
  5. Дорогань Тетяна
  6. Корнюк Галина
  7. Псар Аліна
  8. Савон Маргарита
  9. Солонський Олег
  10. Філатов Андрій
  11. Шарапова Олена

Випуск 2013 року

Класний керівник - Охтирко Олена Григоріївна

 

  1. Антоненко Олена
  2. Джантамірова Ганна
  3. Жданов Михайло
  4. Запутряєв Олександр
  5. Казанцева Олександра
  6. Калюжнимй Віталій
  7. Коченков Іван
  8. Кузнєцов Олександр
  9. Латиш Інна
  10. Отрішко Надія
  11. Саламатова Галина
  12. Харченко Валентин
  13. Чепурна Дар’я

Випуск 2014 року

Класник керівник - Вовченко Валентина Єгорівна

 

  1. Бондарєва Аліна  
  2. Бондарєв Владислав   
  3. Голубнича Валентина
  4. Гуденко Любов    
  5. Горай Роман
  6. Духно Аліна
  7. Заїка Євген   
  8. Кагадій  Дарина
  9. Костенко Олександр
  10. Манохіна Олеся
  11. Руденко Денис
  12. Свергун Ігор
  13. Шевченко Юлія
  14. Щербань Марія

 

Випуск 2015 року

Класник керівник - Отрішко Тетяна Валеріївна

  1. Антоненко Ірина  
  2. Каци Олександр    
  3. Орел Вікторія
  4. Орел Дмитро     
  5. Отрішко Дмитро
  6. Реутов Антон
  7. Романченко Ірина  

 

Випуск 2016 року

Класний керівник - Білокриницька Тетяна Анатоліївна

 

  1.     Бабенко Богдан Петрович
  2.     Бездольний Артем Миколайович
  3.     Гуденко Олександр Олександрович
  4.     Депта Олександр Олександрович
  5.     Ігнатенко Артем Ігоревич
  6.     Ковальов Артем Олександрович
  7.     Охріменко Руслан Вікторович
  8.     Смолка Григорій Андрійович
  9.     Смолка Сергій Іванович
  10.     Чсрномаз Олена Сергіївна
  11.     Шелега Оксана Володимирівна

 

 

Випуск 2017 року

Класний керівник - Катрич Тетяна Іванівна

 

  1. Гончарова Кристина
  2. Оратовська Дарія
  3. Приліпко Дмитро
  4. Рогозна Поліна
  5. Цибалов Артем
  6. Тригубляк Анастасія

 

Випуск 2018 року

Класний керівник - Буркут Ірина Валеріївна

 

  1. Бондаренко Олег
  2. Давидов Денис
  3. Іванченко Руслан
  4. Казанцева Анастасія
  5. Петровська Аліна
  6. Рогозний Андрій

 

Випуск 2019 року

Класний керівник - Горбенко Людмила Ярославівна

 

  1. Веременко   Роман
  2. Война Михайло
  3. Горбенко Андрій
  4. Давиденко  Ірена
  5. Дядюн  Валерія
  6. Постернак  Катерина
  7. Троян  Марк . 

 

Випуск 2020 року

Класний керівник - Охтирко Олена Григорівна

 

 

  1. Антоненко   Аліна
  2. Бакай   Карина
  3. Карташов  Масим
  4. Латиш  Артур
  5. Нечепорук   Вероніка
  6. Прошков  Андрій
  7. Пукас   Павло
  8. Редько   Іван